BeMedico Podcast: in gesprek met medische professionals

klant.
BeMedico

diensten.
podcast, vodcast, jinglepakket, distributie naar streamingplatformen

jaar.
2023 – …

opdracht.

In de gloednieuwe BeMedico Podcast praat Carolien Cools met met verschillende medische professionals uit diverse segmenten over het nieuws in hun branche. We gaan in gesprek over het gebruik van technologie, doen tips & tricks voor arts-assistenten uit de doeken en schetsen een blik over de mens achter de arts. Ook het BeMedico Team zelf komt aan bod en werpt een unieke blik achter de schermen. Ze hebben het o.a. over innovatie in hun sector en plannen voor de toekomst.

aanpak.

Voor BeMedico ontwikkelden we een volledige podcastreeks rond medische innovatie. We kozen ervoor om meerdere afleveringen op één dag op te nemen, zodat het team in de flow bleef en we tegelijk kosten-efficiënt konden werken. Hierdoor beschikte BeMedico meteen over een ruime hoeveelheid content die ze langdurig konden inzetten, met extra ruimte om een volgende reeks voorbereid aan te pakken.

We dachten mee over het format, voerden een marktonderzoek uit naar bestaande medische podcasts, en zorgden voor een passende visuele en auditieve stijl in lijn met de BeMedico-branding, inclusief jinglepakket. Daarnaast maakten we socialmedia-snippets om het publiek te teasen en ondersteunden we de distributie naar alle relevante streamingplatformen.

resultaat.

De podcastreeks zorgde voor een duidelijke groei in zichtbaarheid en naamsbekendheid voor BeMedico.
Vooral (assistent-)artsen leerden het merk en hun innovatieve producten beter kennen. Het project zette het aanbod van BeMedico sterker in de kijker en creëerde meer betrokkenheid binnen hun doelgroep. en geconnecteerd te worden met collega’s.

nog enkele cases.